شبکه های اجتماعی

تاریخچه و محصولات ترشه

تجربه ای متفاوت و منحصر به فرد

ایده محصولات ترشه برای اولین بار در سال ۱۳۸۹ توسط یک کدبانو ارائه شد، این خانم هنرمند لواشک های خانگی عمل آوری شده از آلوچه جنگلی دستچین را با دستانی هنرمند و با ظرافت و سلیقه بی نظیر بانوان اهل آن خطه در قالب شیرینی، کیک و بستنی تزیین و با استفاده از سس های تهیه شده از تمشک و آلو تازه رنگ و بویی استثنایی به آنها بخشید. مدت زیادی نیاز نبود تا گردشگران شیفته هنر مسحور کننده نهفته در این دسرها شده و خریداران گذری تبدیل به مشتریان ثابت شوند. پس از گذشت چند سال و با پیشنهاد و همکاری کارآفرینانه یکی از همین مشتریان برند ترشه متولد شد تا به امروز که محصولات ترشه در تمامی نقاط کشور برای دوستداران در دسترس می باشد.

لحظات به یاد ماندنی

 

ترشه، در قالب انواع کیک ها و دسرهای متنوع که از ترکیب طعم های مختلف و لذت بخش میوه ها و خشکبار ترش و ملس و شیرین تهیه می شوند، تجربه ای بسیار متفاوت برای شما فراهم نموده و لحظاتی دلچسب و مملو از شگفتی را برای شما و دوستانتان رقم خواهد زد.

محصولات

ترشه

محصولات ترشه شامل انواع کیک های لواشکی در طرح های قلبی و دایره ای یک و دو طبقه، سمبوسه ای، بقچه ای، کوفته، رولتی، کوزه ای، قیفی و لیوانی پر شده با انواع برگه ها (زردآلو، هلو و قیسی)، خشکه ها (آلبالو، آلو و گیلاس)، ادویه (گلپر) به همراه سس های تهیه شده از تمشک، آلبالو و ذغال اخته می باشند.

در خیریه ایتام به ترشه ملحق شوید

مجموعه ترشه حامی خیریه ایتام شما را به بازدید و هدیه کمک های نقدی خود با خرید از غرفه محصولات ترشه مستقر در سرای محله ها دعوت می نماید. لطفا جهت اطلاع از زمان برگزاری بازارچه فصلی خیریه با ترشه تماس بگیرید.
کارشناسان طعم ترشه نهایت تلاش خود را صرف رسیدن به مزه های متنوع برای ذائقه های متفاوت با ترکیب محصولات و میوه های طبیعی شیرین، ترش و ملس نموده و هم زمان هنرمندان طراح هر روز قالب و مفهومی جدید به این ترکیبات می بخشند تا در جلب رضایت و اغنای حس پیچیده لذت در طرفداران ریز بین و مشکل پسند خود هربار حرفی جدید برای گفتن داشته باشند و برند ترشه در میان طرفداران محبوب و محبوبتر شود.

error: Content is protected !!